„PerfectSense® Feelwood“ lakuotos plokštės

Atraskite naujus pojūčius

„Naudodami svarbius apdovanojimus pelniusias novatoriškas mūsų „PerfectSense Feelwood“ lakuotas plokštes, galite sukurti interjerą, kurio dėka jausitės puikiai. Matiniai, aksominio šiltumo lakuoti paviršiai su sinchronizuotų porų „Feelwood“ tekstūromis yra dar natūralesni ir žavi savo autentiška išvaizda bei sensorika. Jie vertinami ne tik dėl apsaugos nuo pirštų atspaudų, bet ir dėl lengvos priežiūros.

Paleiskite vaizdo įrašą ir susipažinkite su produkto naujovėmis

Pirmą kartą sujungti matiškumas ir struktūra

Šio naujo produkto išskirtinumas - matinė „PerfectSense“ lako apdaila ant sinchronizuotos „Feelwood“ struktūros. „PerfectSense“ lako sistema suteikia paviršiui maloniai matinį pojūtį ir išvaizdą, taip pat apsaugo nuo pirštų atspaudų, todėl jį ypač lengva prižiūrėti. „PerfectSense Feelwood“ lakuotos plokštės gali būti naudojamos įvairioms vertikalioms reikmėms, tame tarpe ir  virtuvėse bei vonios kambariuose.

Kurkite specialius erdvinius potyrius

Autentiški paviršiai jūsų projektus papildo malonia atmosfera.

 • H3180 TM37 rudojo Halifax ąžuolo dekoras atspindi tamsaus medžio dekorų tendencijas. Tipiški medienos įtrūkiai suteikia dekorui atpažįstamo, stulbinančio natūralumo.

 • U999 TM28 juodas dekoras pasižymi itin autentiškai atrodančia medžio masyvo tekstūra.

 • H1760 TM28 pilkas taurusis kaštonas – tai elegantiškas dekoras su siauromis šviesaus, šiek tiek pilkšvo natūralaus atspalvio žiedynais.

 • Vingiuoti įtrūkiai, žiedynų ir sujungtų medinių lentų vaizdas puikiai apibūdina  H3149 TM37 padūmavusio Rifiano ąžuolo dekorą.

 • Juodos poros ir įtrūkiai suteikia H1186 TM37 tamsiai rudos spalvos Garonne ąžuolui ypatingą charakterį.

 • Lentos imitacija ir subtilūs balti elementai charakterizuoja H3311 TM28 balintą Cuneo ąžuolą.

Dekorai su charakteriu

Naujuosiuose dekoruose, siekiant dar neregėto autentiškumo, pagrindinis dėmesys skiriamas natūraliems elementams: pavyzdžiui, Cuneo ąžuolas turi subtilias baltas detales, Garonne ąžuolas yra atspindintis, rudasis Halifax ąžuolas turi nedidelius įtrūkius, o Riffian ąžuolas yra tarsi autentiška lenta. Susipažinkite su šešiais naujais, šiuolaikiškais dekorais, pasižyminčiais jautria sensorika. Tai – EGGER dekoratyvinės kolekcijos papildymas.

H3311 TM28 balintas Cuneo ąžuolas

 • PerfectSense Feelwood
 • PerfectSense Feelwood
 • PerfectSense Feelwood
 • PerfectSense Feelwood
 • PerfectSense Feelwood

Virtuvė iš „PerfectSense Feelwood“ Aurach vietovėje, netoli Kitzbuhelio (AT)

Paprastos linijos ir elegancija - tai pagrindiniai šios virtuvės interjero dizaino akcentai. Juodi, gilių tekstūrų „PerfectSense Feelwood“ lakuotų plokščių fasadai sujungia matiškumą ir tamsų paviršių bei sukuria ypatingą natūralumo pojūtį. Matinės „PerfectSense Feelwood“ lakuotos plokštės turi puikią apsaugą nuo pirštų atspaudų, todėl jas lengva valyti.

Daugiau skaidrumo

Daugiau informacijos apie tvarumo rodiklius rasite adresu

www.egger.com/ecofacts.

Dokumentai bei atsisiuntimai jums leidžia lengvai planuoti būsimus projektus:

Tai taip pat gali jus sudominti:

Viskas, ką reikia žinoti apie „PerfectSense“

„PerfectSense“ lakuotos plokštės

Pastaba: visi mūsų rodomi ir paminėti dekorai yra reprodukcijos.